Usługi rejestracyjne

Firma Medical Business and Science oferuje przeprowadzenie procedur rejestracyjnych produktów leczniczych, leków OTC, wyrobów medycznych, roślinnych produktów leczniczych, leków homeopatycznych, leków weterynaryjnych, suplementów diety oraz produktów leczniczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego. Mamy ogromne doświadczenie w zakresie rejestracji zarówno w procedurze narodowej jak i w procedurach europejskich (wzajemnego uznania – MRP oraz zdecentralizowanej – DCP).

Pharmacovigilance

Oferujemy również usługi konsultingowe w obszarze wprowadzania nowych produktów leczniczych na rynek, uzyskania refundacji produktów leczniczych oraz poszukiwania partnerów biznesowych i dystrybutorów na terenie całej Europy. MB&S jest dynamiczną, profesjonalną firmą konsultingową, która w elastyczny sposób dostosowuje swoją ofertę do wymagań konkretnego klienta. Dzięki naszemu doświadczonemu zespołowi w solidny, sprawny i efektywny sposób prowadzimy obsługę każdego klienta.

Badania kliniczne

Medical Business and Science oferuje również szeroki wachlarz usług z obszaru badań klinicznych. Jest to bardzo intensywnie rozwijająca się branża, zwłaszcza na terenie Polski oraz innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

Refundacja

W związku z wejściem w życie nowej ustawy refundacyjnej z dnia 12

maja 2011 r., nastąpiło wiele zmian w procesie uzyskiwania refundacji produktów leczniczych na terenie Polski.

Doradztwo

Medical Business and Science od prawie dwudziestu lat zajmuje się szeroko pojętym doradztwem w branży farmaceutycznej. W elastyczny sposób dostosowujemy swoją ofertę do wymagań konkretnego klienta, dlatego w kwestii szczegółów bardzo prosimy o bezpośredni kontakt z naszymi doświadczonymi pracownikami.